IV Liga: Wierchy Rabka Zdrój - Polan Żabno 2-1

IV liga, grupa: małopolska (Nowy Sącz - Tarnów), XVII kolejka - 28 maja 2003 r.

Żółte kartki: Gródek, Zachara (obaj Wierchy).

Czerwona kartka: Spinda (Polan, 86 min. za faul).

Wierchy: Olchawa - Jan Zasadni, Gródek (89 Traczyk), Fudala, Mitoraj (75 Wójciak) - Kościelniak, Zachara, Pędzimąż, Majerski (80 Mach) - Możdżeń, Gromczak (85 Jeż).

Tak padły bramki:

44 min. (1-0) - W pierwszych 30 minutach lekką przewagę posiadali gospodarze. Długo jednak nie mogli strzelić gola. Dopiero tuż przed przerwą po składnej akcji uczynił to Zachara pięknym uderzeniem z przewrotki pod poprzeczkę.

68 min. (2-0) - Podwyższył Pędzimąż, który wykorzystał podanie z lewej strony i głową posłał futbolówkę do siatki.

90 min. (2-1) - Po rzucie rożnym przed bramką Olchawy powstało spore zamieszanie. Kijewski znalazł się przy piłce i umiejętnie skierował ją do bramki.

Powiedział po meczu:

Wiktor Bachula (Wierchy Rabka Zdrój - prezes): Polan zaskoczył nas dobrą grą. To poukładany zespół, groźny dla najlepszych.