Liga okręgowa: Wierchy Rabka Zdrój - Orzeł Wojnarowa 10-5

Wierchy Rabka Zdrój 10-5 Orzeł Wojnarowa

Daniel Kościelniak 19, 20, Paweł Gromczak 21, 39, 55, 58, Bigoń 47 (s), Tomasz Mrówka 64, Paweł Podczerwiński 74, Jan Zasadni 81 - Wojtaczka 45, Stanisław Kantor 50, Krzysztof Obrzut 70, 78, Włodarczyk 72

Sędziował: Tomasz Opaliński (Gorlice).

Żółta kartka: Stanisław Kantor (Orzeł).

Czerwona kartka: Wojciech Zachara (Wierchy, 87 min. - za atak na nogi przeciwnika).

Widzów: 250.

Wierchy: Pieron - Prządek, Maciej Palarczyk, Adrian Fudala, Mariusz Mitoraj - Daniel Kościelniak, Tomasz Mrówka, Krzysztof Pędzimąż (73 Wojciech Zachara), Jan Zasadni - Paweł Gromczak, Paweł Podczerwiński.

W ? minucie zawodnik nieznany (Orzeł) nie wykorzystał rzutu karnego (Pieron obronił).

Tak padły bramki:

19 min. (1-0) - Gol autorstwa Daniela Kościelniaka padł po piorunującym strzale z pierwszej piłki sprzed linii pola karnego.

20 min. (2-0) - Powtórka akcji sprzed minuty.

21 min. (3-0) - Gol Pawła Gromczaka.

39 min. (4-0) - Gol Pawła Gromczaka.

45 min. (4-1) - Prawie z kończącym pierwszą połowę gwizdkiem sędziego honorową bramkę dla gości strzelił Wojtaczka.

47 min. (5-1) - Samobójczy gol Bigonia.

50 min. (5-2) - Gol Stanisława Kantora.

55 min. (6-2) - Gol Pawła Gromczaka.

58 min. (7-2) - Gol Pawła Gromczaka.

64 min. (8-2) - Gol Tomasza Mrówki.

70 min. (8-3) - Gol Krzysztofa Obrzuta z rzutu wolnego.

72 min. (8-4) - Gol Włodarczyka.

74 min. (9-4) - Gol Pawła Podczerwińskiego.

78 min. (9-5) - Gol Krzysztofa Obrzuta z rzutu wolnego.

81 min. (10-5) - Gol Jana Zasadniego.