Klasa A: Bystry Nowe Bystre - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 3-4

Spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszych trzech kwadransach przeważali gospodarze, po przerwie zespołem lepszym była Sokolica. Po 20 minutach nikt nie postawiłby na gości. Przegrywali 2-0 i sprawiali wrażenie zagubionych. Oba gole stracili po strzałach z dystansu.

Tak padły bramki:

12 min. (1-0) - Po uderzeniu z 25 metrów Salamona zerwał "pajęczynę" z bramki przyjezdnych.

20 min. (2-0) - A. Żołnierczyk huknął z 30 metrów i futbolówka wylądowała pod poprzeczką.

42 min. (2-1) - Wojtyczka wykorzystał dokładne dośrodkowanie.

45 min. (2-2) - Kapitalnie zachował się w polu karnym Orkisz.

50 min. (3-2) - Piłka kilka razy odbijała się od nóg obrońców Sokolicy, aż wreszcie trafiła na 16 metr do Malaciny, a ten posłał ją do siatki.

66 min. (3-3) - Goście świetnie wykonali rzut wolny i piłka zatrzepotała w siatce.

89 min. (3-4) - Bramkarz Bystrego minął się z piłką i Wojtyczka utonął w objęciach kolegów.

Powiedział po meczu Stanisław Staszel (Bystry - prezes): W drugiej połowie byli lepsi. My opadliśmy z sił.